TES tec logo10.1 40%

אומרים עלינו לקוחותינו בחברות וארגונים

חברת מנועי בית שמש הזמינו שני קורסים מקוונים בנושא "הפחתת סיכונים ועלויות –GD&T למהנדסי תכן, ייצור ואנשי ביקורת" לכ 40 מהנדסים. החומר שנלמד בקורס היה מקיף, מעמיק ועדכני. המרצה היה מאד מנוסה, מקצועי ושלט בחומר הנלמד. ההשתלמות המקוונת הועברה בזום, לוותה באתר למידה מרחוק והייתה מעניינת ואינטראקטיבית. הלימודים בקורס העלו את רמת התכנון של המהנדסים ואנחנו מאד מרוצים מהתוצאות. אנחנו מתכננים להעביר את ההשתלמות בטולרנסים גיאומטריים של חברת טס טכנולוגיות לכל מהנדסי הפיתוח אצלינו בחברה.
אומרים עלינו לקוחותינו בחברות וארגונים
יוסי וולקר, מנהל קבוצת תכן מכאני באגף הפיתוח
מנועי בית שמש
"הקורס היה מרתק, לא פחות. בין המשתתפים היינו שישה מהנדסים עם 25 שנות נסיון בתכן ופיתוח. הפרקטיקה המקצועית המקובלת אינה עושה שימוש נכון בתורה והמהנדסים אשר לומדים אחד מהשני עושים טעויות משך עשרות שנים. הקורס היה שילוב של תענוג לימודי ופתיחת עיניים. אני מתכוון להנחות את הצוות שלי מעתה בכל שרטוט להגדיר דאטום רפרנס פריים, DRF ולהשקיע זמן בבחינת טולרנסים גיאומטריים שאולי נדרשים. אני מאמין שההתמקצעות והמיומנות תגיע עם הזמן. גילי הוא בעל מקצוע ומרצה נדיר. השליטה שלו בחומר מפליאה ומעוררת הערכה גבוהה. ההרצאות מוכנות מראש, החוברות ערוכות ברמה גבוהה ביותר והיכולת הרטורית והבין אישית של גילי מצוינת. כל אלה מאפשרים לימוד אינטנסיבי באווירה נעימה של הרבה חומר חדש אשר מצריך חשיבה מחדש על דרכי פעולה ישנות של מהנדסים וותיקים. גילי מתמודד בהצלחה עם האתגר. אין לי ספק שאנו לקראת שינוי. בעזרת התמיכה שלכם, נלמד ונצמח. "
אומרים עלינו לקוחותינו בחברות וארגונים
אבנר בר לב, מנהל הנדסה
מדטרוניק
""ניכר כי גילי עמרי מדריך מנוסה בעל שליטה מוחלטת בתחום הנלמד, מצליח להעביר את חומר הלימוד באופן עניני ומעניין תוך תרגול בפועל ושימוש בכלים דידקטיים עדכניים. ממליץ לכל ארגון העוסק בפיתוח מכני לעבור הכשרה כזו"
אומרים עלינו לקוחותינו בחברות וארגונים
יוסי בר אל, מנהל קבוצת פתוח מכאני
West Pharmaceutical Services
עברתי הדרכה בקורס GD&T בחברת TES-RnD. ההדרכה הועברה ע"י גילי עמרי באופן יעיל, מתוכנן היטב וממוקד מצד אחד, ומצד שני באופן מעורר עניין ומסקרן. כל הכללים והעקרונות הועברו באופן יסודי ומעמיק, ומעבר לכך קיבלתי הכוונה להבנת הגישה ההנדסית שעומדת בבסיס תורת מתן המידות והטולרנסים לפי תקן ASME Y14.5-2009. תהליך הלימוד המובנה של הקורס בונה בסיס של הבנה וידע שיסייעו לי בעבודתי מעתה ואילך, ואותם אשאף להעביר גם לעמיתי לעבודה. תודה רבה לגילי ול-TES-RnD על ההדרכה המעולה.
אומרים עלינו לקוחותינו בחברות וארגונים
סמיון דולמן
מהנדס מו"פ
"קורס חובה לכל מתכנן מכאני. הכלים שקיבלנו בקורס GD&T מאפשר למתכנן להעביר את כוונת התכנון לשרטוט בצורה ברורה ויעילה. גילי לימד אותנו את דרך החשיבה והשפה הנכונים, וגרם לכולנו לשנות את סגנון השרטוט. הקורס מובנה, מעניין, משולב תרגולים, ובעזרת שליטה אבסולוטית בחומר הוא ענה על כל השאלות"
אומרים עלינו לקוחותינו בחברות וארגונים
אורן פרלשטיין, ראש צוות מכאניקה
לנדה לאבס
"גילי עמרי מעביר בחברת IWI מספר השתלמויות בתחום ה GD&T גילי עמרי מלמד את התקן הרלוונטי אך מה שמייחד את ההשתלמות ביסודות בטולרנסים גיאומטריים הם נקודות המבט הייחודיות שהוא נותן שהופכים את הטכנולוגיה הנלמדת לכלי מעשי המייעל את תהליכי ההנדסה ומשפר את התקשורת בין תכן ייצור ובקורת. הלימוד הוא מרתק ומעניין, לאנשי מקצוע צעירים ומבוגרים כאחד מכל המחלקות בארגון. מומלץ לכל התעשיות היצרניות"
אומרים עלינו לקוחותינו בחברות וארגונים
דורון ארז, סמנכ"ל הנדסה
מפעלי נשק ישראלי, IWI
"תודה לגילי עומרי על ההשתלמות בנושא טולרנסים גאומטריים שהועברה ברמה גבוהה, בצורה מעניינת ומקצועית מאד"
אומרים עלינו לקוחותינו בחברות וארגונים
אשר כץ, Distinguished Expert and VF Mechanics Group Manager
אורבוטק
"קורס מצוין. מאפשר "לדבר" עם המו"פ והייצור בשפה מקצועית אחידה, מקנה הכרות מעמיקה עם התאוריה ויכולת ליישום מיידי. ניכר כי גילי הוא מרצה בר סמכא בתחום, בקי בתקנים ויודע להעביר את החומר בצורה פשוטה ומובנת."
אומרים עלינו לקוחותינו בחברות וארגונים
אייל, מהנדס,
משרד טכני , ישקר
"הקורס מקיף את התחום בתכנית ברורה ומוגדרת היטב. המרצה מעולה, הן כמומחה לנושא והן כמדריך. המרצה משלב מצוין את החומר העיוני עם שאלות ונושאים המועלים ע"י הלומדים. מומלץ למתחילים ומנוסים כאחד".
אומרים עלינו לקוחותינו בחברות וארגונים
בני היימן, הנדסה
בנטל תעשיות
" קורס מאוד מועיל לכל מי שמתעסק בתכן וייצור. מקנה כלים ויכולת לתאר את כוונת המתכנן בצורה ברורה ופשוטה על גבי השרטוט. המרצה מאוד מקצועי, יודע להעביר את הנושא הנלמד בצורה ברורה וכייפית למרות היקפים גדולים של חומר .מביא הרבה דוגמאות מהתעשייה ומסביר את הגישה לתכן או לבניית השרטוטים בעזרת טולרנסים גיאומטריים."
אומרים עלינו לקוחותינו בחברות וארגונים
מרט קוולר, מהנדס פיתוח בכיר
Edwards Lifesciences (Israel) Ltd
" קורס מקיף מועיל עם תוכנית לימודים סדורה. העברת החומר על ידי גילי עמרי, מרצה מנוסה ובעל ידע רב מומלץ בחום לכל ארגון, ותודה רבה על היחס הנפלא מכל הצוות"
אומרים עלינו לקוחותינו בחברות וארגונים
יורם וויצמן, מ.אבטחת איכות
סימת תעשיות
"ההשתלמות בטולרנסים גיאומטריים הייתה מעניינת ומחדשת עבור כל המשתתפים. גילי העביר את החומר בצורה ברורה ועניינית, עם הרבה דוגמאות מהניסיון הרב שלו בתעשייה וממנגנונים מורכבים ממוצרי החברה. הקורס יצר אצל המהנדסים הסתכלות חדשה על שיטת התכנון, ותחושה שתוצרי העתיד יעברו תהליך ייצור וביקורת נכונים יותר לצורכי התכן."
HUMAN
איתי משורר, מהנדס מכונות
Human Xtensions
"מוביוס הינה חברה המתמחה בסופגי האנרגיה בתחום הרכב בכלל ובתחום הרכבים הממוגנים בפרט. מגוון המוצרים של החברה רחב ומורכב ולכן ישנם פרטי ייצור רבים שדורשים ידע בעולם מתן המידות. במהלך הקורס שיפרנו וייעלנו את יכולות מתן המידות של צוות ההנדסה. הקורס מקנה כלים שימושיים העוזרים בתהליך הפיתוח של המוצרים, מיעל את העבודה אל מול הספקים ומוזיל עליות ייצור. הקורס מועבר בצורה מעניינת ועניינית, גילי עמרי הוא מורה מעולה ולמדנו המון"
אומרים עלינו לקוחותינו בחברות וארגונים
אורי לוטן
הנדסה, מוביוס

לקבלת טיפים - הרשמו עכשיו

קורסים פנים ארגוניים

קורסים לקהל הרחב

For more information about our GD&T training Seminars

Please contact:

Info@TES-tec.net

+972 74 704 7060

or

Fill out the Form 

To learn more about

upcoming On-Line/Frontal GD&T training Seminars

Please contact

Info@TES-tec.net

60 74-704-70 (972)+

or

Fill out the form

contact us